+421 948 190 551 | info@kusendaokna.sk

Možnosti ovládania

Najpredávanejšie žalúzie

pre okná s izolačným dvojsklom

 

Basic Design
Spoločnosť K-system® bola prvým výrobcom tohto typu žalúzií pre plastové, drevené a hliníkové okná s izolačným dvojsklom na Slovensku. Žiadny iný typ interiérových žalúzií sa nevyznačuje takým širokým spektrom základných farieb a imitácií dreva.

Horná lišta žalúzie hranatého alebo oblého tvaru (Exclusive) dokonale splýva s rámom okna a zasklievacou lištou. V prípade montáže žalúzií do okien s hĺbkou zasklievacej lišty menšou ako 18 mm je nevyhnutné použiť dištančné podložky, ktoré sa taktiež používajú ako pomocný upevňovací prvok pri žalúziách širších ako 1200 mm, aby sa v strede profil žalúzie neprehýbal. Lamely je možné objednať v štandardnom, ale aj v celotieniacom prevedení. Pri celotieniacom prevedení lamiel žalúzií po preklopení na jednu stranu vzniká kompaktná tieniaca plocha. Tento efekt zapríčiňuje osobitný spôsob dierovania lamiel a hustejšie rebríčky s použitím väčšieho množstva lamiel. Široké spektrum farieb lamiel a líšt, vrátane imitácií dreva, uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Máte atypické okná? Interiérové horizontálne žalúzie Basic Design vyrába K-system® na mieru aj v atypickom prevedení.

V súlade s normou EN STN 13120 dodáva K-system® do priestorov, kde sa pohybujú deti, žalúzie Basic Design s bezpečnostným prvkom. Ten zabraňuje uškrteniu detí na ovládacej retiazke alebo šnúre.

Shopping Basket