+421 948 190 551 | info@kusendaokna.sk

NIE LEN OKNÁ, ALE AJ DVERE

KÖMMERLING 88 – KOMPLETNÝ SYSTÉM

 

Kömmerling 88 vám neponúka len okná, ale aj dvere. Presnejšie povedané: vchodové dvere, bočné dvere, balkónové a terasové dvere ako aj paralelne posuvné sklopné dvere. Teda všetko kompletne z jednej ruky – harmonický vzhľad a technológia vzájomne zosúladené.

Ako prvok kompozície poskytnú naše dvere vášmu individuálnemu vkusu veľký priestor ako sa pohrať s výberom. Vyberte si medzi najrozličnejšími povrchmi, farbami, dizajnovými a funkčnými sklami, hotovými výplňami a dodatočným vybavením!

Vchodové dvere systém Kömmerling 88 pripravia vašim hosťom priateľské prijatie. Nie však neželaným – o to sa postará optimálna ochrana proti vlámaniu. Vchodové dvere vášmu domu nielen vštepujú charakter, ale sú aj podstatným bezpečnostným faktorom.

DOBRÁ VOĽBA – Z MNOHÝCH DÔVODOV

KÖMMERLING 88 DVERNÝ SYSTÉM

Na prvý pohľad nadchnú dverné systémy Kömmerling 88 svojím vzhľadom. A na ten druhý množstvom technologických highlight. Tie vám prinesú veľké výhody, pretože sa postarajú o vysokú bezpečnosť, vynikajúcu tepelnú izoláciu, znamenitú tesnosť a vysoko stabilnú statiku. Vidíte: všetko hovorí pre dvere Kömmerling 88.
Dverný systém Kömmerling 88 presviedča dizajnom s rovnými líniami s perfektnými proporciami profilov.
Geometria profilov bola konštruovaná podľa najmodernejších výpočtových metód s optimálnymi priebehmi izotermy. Výsledkom sú vysoké tepelno a zvukovo izolačné hodnoty ako aj optimálna stabilita profilov.

Oceľové výstuže a spojky na zváranie rohov boli maximálne dimenzované. Týmto spôsobom garantujú bezpečnú funkčnosť a vysokú statiku.

Dvojitým utesnením vzniká bezbariérový prah s prerušeným tepelným mostom.

Hlboká drážka skla umožňuje použitie trojskla, špeciálnych funkčných skiel alebo dverných výplní do hrúbky 58 mm.

Hliníková odkvapnička a špeciálna sada do drážky ponúkajú dodatočnú ochranu pred nárazovým dažďom.

Spojka na prah sa postaráo úplne presné usadenie a utesnenie prahu dverí.
Je úplne jedno, či dovnútra alebo smerom von otváravé: dverný systém je možné podľa výberu dostať aj s hliníkovými krytkami.
dvere-88-02

VZORKOVNÍK

Shopping Basket